AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın Mersinli Hemşerilerinin Kurban Bayramını Kutladı.
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, bayramların toplumda sevgi, saygı ve dostluk bağlarını güçlendirdiğini belirterek, bayramlarda dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerektiğini söyledi.
 
Ak Parti Mersin Milletvekili  Ali Cumhur TAŞKIN Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, " Tüm Mersinli Hemşerilerimizin Mübarek Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Bu bayramın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
 
Kurban bayramı sebebiyle yazılı bir açıklama yapan AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın şunları ifade etti. “ Kurban Bayramı deyince ilk akla gelen paylaşma ve dayanışmadır. Milletimizi bir arada tutan en önemli yapı taşlarından olan bayramların, sevinçlerin paylaşıldığı, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz ve yetimlerin sevindirildiği, ikramların yapıldığı özel günlerdir.
 
Tüm İslâm Âleminin; bu müstesna günleri barış, huzur ve kardeşlik duyguları içerisinde kutlamaları en büyük dileğimizdir.
 
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Kurban Bayramının Ülkemize huzur ve barış getirmesi temennisiyle, tüm İslam Âleminin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve esenlikler dileklerim."
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.
Mersin Haber