Allah Rızası İçin Savcılar Artık Bu Doktoru Bir Çağırsın

Allah Rızası İçin Savcılar Artık Bu Doktoru Bir Çağırsın

Yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 9 ay gibi bir zaman geçti.
Yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 9 ay gibi bir zaman geçti.
Tarsus Belediye Başkanlığına seçilen ve seçildiği günden beri ağzından “Tarsus’u hırsızlardan kurtardık” kelimesi hiç düşmeyen ve hemen hemen tüm belediye meclis toplantılarında buna benzer cümleler kullanarak toplumun aklında soru işareti bırakan bir Başkan profili var karşımızda.
Yine son olarak Cuma günü (bugün) mahalle muhtarları ile bir toplantı yapan Başkan Bozdoğan “Biz Tarsus’a betondan kurtardık. Ranttan kurtardık. Hırsızlardan kurtardık. Artık çok rahatız. Beton Ticaretinden kurtuldu Tarsus. 225 liraya aldıkları çimento şuan Tarsus Belediyesi Adana’dan 180 liraya alıyor. Arada 45 lira fark var. Zamanında satılan beton fiyatıyla şimdiki satılan beton fiyatı arasında 40 lira fark var. Bu farklar kimin cebine nasıl giriyordu sizler takdir edin.” ifadelerinde bulundu.
Şimdi bu ifadeler ışığında Bozdoğan’a göre ortada hırsızlar var. Ama bu hırsızlar kim? Neden yargı gereğini yapmıyor. Bozdoğanın konuşmaları neden bir suç duyurusu olarak kabul edilmiyor.
Tarsus’ta isteyen herkes dilediğine HIRSIZ deme yetkisine sahip mi? Bozdoğan sürekli “hırsız var hırsız var” deyip duruyor. Ancak bugüne kadar yargıya taşıdığı bir dosya dahi duymadık.
İnsanlara kafasına göre HIRSIZ yaftası yapıştıran bu adamı Allah Rızası için Sayın Savcılarımız artık bir çağırsın. Kamuoyu sürekli bu sözleri duymakta.
Arkadaş, ortada bir hırsız varsa git Adliyeye. Üstelik sana çok uzak bir yer de değil.
Yürüme mesafesinde.
Sürekli insanlara hırsız deyip duruyorsun. Ver o zaman yargıya.
Tarsus Belediye meclis üyelerindeki suskunluğu da anlamak mümkün değil. Adam çıkıyor bir önceki yönetimler ile ilgili suratınıza tokat atıp atıp duruyor. Sesiniz çıkmıyor.
İçinizde çocukları halen belediyede çalışanlar var. Sizi de anlıyoruz. Konuşamıyorsunuz sanırız. Ama içinizde geçmiş dönemlerde de meclis üyeliği yapmış kişiler var. Hiç mi kalkıp “bu hırsızlar kim? Açık açık söyle. Elindekileri savcılığa neden vermiyorsun” diyebilme cesaretiniz olsun bee..
Biriniz şu doktorun elinden tutun da Adliyeye kadar götürün artık.
BİR DE SON OLARAK SAYIN BURHANETTİN KOCAMAZ VE SAYIN ŞEVKET CAN;
“Bozdoğan’ın bu söylemleri karşısında susup oturacak mısınız yoksa Adaletin karşısına geçip sizin yönettiğiniz dönemleri itham eden bu kişi hakkında şikayetçi olacak mısınız?”
Bir zahmet kamuoyuyla paylaşırsanız iyi olur.
Vesselam..
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.