Ankara'da Boşa Zaman Geçiren Adaylar Var(!)

Ankara'da Boşa Zaman Geçiren Adaylar Var(!)

CHP Genel Merkezi tarafından bugün aday tanıtım toplantısı düzenlendi.
CHP Genel Merkezi tarafından bugün aday tanıtım toplantısı düzenlendi.
Türkiye’nin dört biryanından tüm adaylar Ankara Spor Salonu’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından basına ve CHP’lilere tanıtıldı.
Mersin bölgesine gelindiğinde Tarsus adayı olan Haluk Bozdoğan’ın tanıtım toplantısında olmadığı görüldü. Hal böyle olunca elbette insanlar neden Tarsus adayının orada olmadığını konuşmaya başladılar.
Günler öncesinden belli olan tanıtım toplantısına katılmayacağına dair öncesinde bir açıklama yapmayan Haluk Bozdoğan’ın TİY maçında boy göstermesinin ardından çeşitli yorumlar yapıldı.
Haluk Bozdoğan’ın işi varmış o yüzden toplantıya gitmemiş vs gibi.
Bu ayrıntılar sosyal medya üzerinden bazı basın organları tarafından da paylaşılınca Haluk Bozdoğan kısa bir açıklama yapma gereği duymuş.
Yaptığı açıklamada “Siyasi etik ve anlayışım gereği toplumumuzun kanaat önderleriyle yaptığım görüşmeleri ifşa etmek, ilan etmek ya da paylaşmak gibi bir tutumdan uzak durmakla birlikte, 2019 Yerel Seçim Takvimi itibariyle de 1 günü değil 1 dakikayı bile boşa harcamıyorum/harcatmıyorum.
Sözkonusu Aday Tanıtım Toplantımıza bu sebeplerle/çalışmalar nedeniyle katılamama gerekçemizi dün itibariyle partimizin genel merkez yetkililerine iletmiş bulunmaktayım.”
demiş.
Adaylık konusu gündeme gelmeden önceki yıllar Tarsus İdman Yurdu maçları konusunda ve taraftara destek konusunda ne gibi atılımlar yaptığı çok merak edilen Haluk Bozdoğan’ın önümüzdeki hafta oynanacak deplasman maçına kaç otobüs kaldırıp taraftarı maça gönderecek bekleyip göreceğiz.
 
Öte yandan Ankara’daki tanıtım toplantısına katılarak boşa zaman harcayan ve TİY maçına dahi katılma zahmetinde bulunmayan başta Tarsuslu Vahap Seçer’i ve İl Başkanı Adil Aktay’ı da kınıyoruz(!)
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.