Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 4. Toplantısı Gerçekleştirildi

Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 4. Toplantısı Gerçekleştirildi

‘Mersin Bağımlılık ile Mücadele Koordinasyon Kurulu’ 2019 yılı 4. toplantısı Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Toplantı Salonunda; vali yardımcıları, ilgili kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı öncesinde yaptığı konuşmasında, ülkemiz ve ilimizde bağımlılıkla mücadele konusunda çok ciddi çalışmalar yapıldığını kaydeden Vali Ali İhsan Su, bu çerçevede güvenlik güçlerinin yürüttüğü başarılı operasyonlara dikkat çekti.
 
Konuşmasının devamında bağımlılıkla mücadele konusunda sivil toplum kuruluşları tarafından da çok önemli çalışmalar yapıldığını belirten Vali Su, yürütülen başarılı çalışmaların, bundan sonra da kararlılıkla sürdürüleceğini ifade etti.
 
Mersin Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cafer Tayyar Şaşmaz’ın ülkemiz ve ilimizdeki madde bağımlılığı konusunda bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda, Mersin Amatem Sorumlu Hekimi Psikiyatri Uzmanı Oğuzhan Doğan da 'Akıllı Uğraşlar Projesi' ile ilgili bilgiler verdi.
 
Görüş ve çözüm önerilerinin alındığı toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.