Başkan Bektaş Aslan “Kooperatifimiz Yoluna Emin Adımlarla Devam Etmektedir”

Başkan Bektaş Aslan “Kooperatifimiz Yoluna Emin Adımlarla Devam Etmektedir”

“2019 YILINDA 919 ESNAFIMIZA 70 MİLYON TL KREDİ DAĞITTIK”
Tarsus Yeni Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Bektaş Aslan, geride kalan 2019 yılında 919 esnafa 70 milyon 540 bin TL kredi dağıttıklarını belirterek, “Tarsus Yeni Esnaf Kefalet Kooperatifi disiplinli çalışma anlayışıyla her geçen dönem daha da büyümekte, yoluna emin adımlarla devam etmektedir” dedi.
 
2020 yılına umutla girdiklerini kaydeden Başkan Bektaş Aslan, “Bizim bu seviyeye gelmemiz ortaklarımız olan değerli esnaflarımız sayesinde olmuştur. Buranın gerçek sahipleri değerli esnaflarımızdır. Bizler onlara en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Elbette geride kalan 2019 yılında bazı esnaflarımız sıkıntı yaşadılar. Fakat bizler, diğer kurumlarla el ele vererek yaşanan sorunları ortadan kaldırmaya gayret gösterdik” diye konuştu.
 
Bölge genelinde bulunan 53 kooperatif içerisinde yapılan işlem hacmi, takip oranı ve diğer veriler göz önüne alındığında 7. sırada olduklarına dikkati çeken Tarsus Yeni Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Bektaş Aslan, “Kooperatifimiz, ortaklarımız olan esnaflarımızın destekleriyle bu seviyeye gelmiştir. Onlara bu noktada sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  2019 yılı içerisinde üye 1.634 esnafımızdan 919’una toplam 70 milyon 540 bin TL kredi verdik. Şu anda plasmanımız 82 milyon TL” şeklinde konuştu.
 
Kredilerin açık olduğunu vurgulayan Başkan Bektaş Aslan, “Kredilerimiz açık. Yasal şartları uyan esnaflarımıza en kısa süre içerisinde kredilerini veriyoruz.
Acısıyla, tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. Yepyeni bir yıla başladık. 2020 yılının esnaflarımıza daha refah, daha bereketli, daha bol kazançlı, sağlıklı, sıhhatli bir yıl olmasını diliyorum. Birlikte iş yaptığımız esnaflarımıza, ailelerine, Bankamızın çalışan ve yöneticilerine, Kooperatifimizin personellerine, yönetim ve denetim kurulu üyelerine harcadıkları emekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, saygı ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.