Başkan Kocamaz'dan Zehir Zemberek Açıklama

Başkan Kocamaz'dan Zehir Zemberek Açıklama

Başkan Kocamaz “Bu Kenti, Demokrasiyi Sırtından Hançerleyen Demokrasi Düşmanlarına Asla Teslim Etmeyeceğiz”
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “Bu kenti, demokrasiyi sırtından hançerleyen demokrasi düşmanlarına asla teslim etmeyeceğiz” dedi.
 
İŞTE BAŞKAN KOCAMAZ’IN O AÇIKLAMASI
 
Bildiğiniz gibi gözleri dönmüş Mersin, Mersin Halkı ve demokrasi düşmanları tarafından planlı, programlı, bilinçli bir şekilde hazırlıkları önceden yapılmış, bütün detayları düşünülmüş ve uygulamaya konulmuş bir kumpas ve ihanete maruz bırakıldık!
 
Bunları aslında birazcık tahmin edebiliyorduk. Ancak parti yönetimindeki bazı müptezellerin böylesine adice bir oyunda rol alabileceklerini, bizi satabileceklerini düşünemedik.
Maalesef bizimle sandıkta başa çıkamayacaklarını anlayan Demokrasi düşmanları İYİ PARTİ içerisinden ayarttıkları işbirlikçi kriptolarla birlikte, böylesine aşağılık bir olaya tevessül ederek Mersin’i Ülke gündemine taşıdılar.
 
Böyle bir suikasta cüret edip, deli cesaretiyle yapabilenlerin arkasındaki güçlerin iyi araştırılması gerekir!
Sadece B.Şehir Belediye Başkanlığı için değil, Akdeniz Belediye Başkanlığı için de zamanında başvuru yapılmamış olması bu işin bilinçli bir organize iş olduğunu ve olayın vahametini açıkça ortaya koymaktadır.
 
Yaşanan bu olayla sanki aylar önce Cumhur İttifakı adayının “Göreceksiniz Kocamaz İYİ PARTİ’den bile aday olamayacak” sözünün içi doldurulmuştur.
 
Zira Eylül ayından bu yana şahsıma karşı yapılan gıybetlerin, atılan iftiraların, yapılan isnatların, her gün çıkarılan aslı astarı olmayan dedikoduların, yapılan tehditlerin, sosyal medyada lağım fareleri gibi debelenerek yapılan hakaret ve küfürlerin Kocamaz’ı yıldıramadığını, yıldıramayacağını anlayan insanlık müsveddeleri bu demokrasi suikastıyla son kozlarını oynadılar, böylesine adice ve alçakça bir entrikaya tevessül ettiler.
 
Demokrasimiz, demokrasi düşmanları tarafından sırtından hançerlendi! Yara aldı.
 
Şimdi Devlet Yetkililerimizden ve Savcılarımızdan beklentimiz bu kumpası kuran ve bu aşağılık oyunu oynayanların, bu tiyatroda rol alanların, arkasındaki gizli ve kirli ellerin bir an evvel ortaya çıkarılmasıdır.
 
Biz DERDİMİZ HİZMET, SEVDAMIZ MERSİN demişiz.
Bizi Mersin’e ve Halkımıza hizmet yolundan döndürmeye hiç kimsesinin gücü yetmeyecek!
Sonuna kadar Demokrasi, Sonsuza kadar Cumhuriyet mücadelemiz devam edecek.
Biz Halkımızla birlikte AND içtik!
Biz Aziz Ata’mıza söz verdik!
Mersin’e ve Mersin’liye sahip çıkacak, daha da çok çalışacak, bu kenti demokrasiyi sırtından hançerleyen demokrasi düşmanlarına asla teslim etmeyeceğiz.
Gazamız mübarek olsun.
Çıktığımız bu Demokrasi ve Mersin’e hizmet mücadelemizde Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Herkese Selam ve saygılarımı sunuyor,bütün gönül dostlarımı ve Mersin Sevdalılarını Allaha emanet ediyorum.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Gazetesi