CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’in Ramazan Bayramı Mesajı

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’in Ramazan Bayramı Mesajı

CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’in Ramazan Bayramı Mesajı
Bayramlar, toplumsal kucaklaşmanın, hoşgörü ve barışın sembolü; birlik ve beraberliğimizin adıdır.
Ancak ülke olarak bir bayramı daha bayram tadında yaşayamıyoruz.
Demokrasinin ayaklar altına alındığı, adaletsizliğin her geçen gün tırmandığı, nüfusumuzun %30’unun yoksul olduğu bir bayrama daha buruk giriyoruz.
Ülkenin gerçek sorunlarına; mutfaktaki yangına, üretimdeki açığa yönelerek istihdam yaratmak yerine toplumumuz gerilerek seçim üstüne seçim yapılmaktadır.
İstanbul’un seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası elinden alındı ve Türkiye’nin en büyük şehrinde seçimler tekrarlanıyor, kamu kurumları milletin değil hükümetin kurumlarıymış gibi partizanlık yapıyor.
Bütün zorluklarına rağmen yarından umutluyuz.
Milletimiz iş ve aş sorunu yaşarken, halktan kopuk yaşayanları kendi adaletiyle yargılayacak ve sandıkta gereken dersi verecek; gergin siyasi atmosfer yerini sorunların çözüleceği bir çalışma ve uzlaşma sürecine bırakacaktır.
Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyoruz.
Ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış ve adalet getirmesi temennisi ile tüm Mersinli hemşerilerimin ve ulusumuzun Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.