CHP'den İstifa Etti

CHP'den İstifa Etti

Cumhuriyet Halk Partisi eski ilçe sekreteri Murat Gül noter vasıtası ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.
HABER: CİHAN KEZER/TARSUS GÜNDEM
Cumhuriyet Halk Partisi eski ilçe sekreteri Murat Gül noter vasıtası ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Bir dönem gençlik kolları Başkanlığı görevini de üstlenen Gül’ün sosyal medyada artan gereksiz tepkilere cevap olarak bu kararı aldığı öğrenildi.
Siyasi söylemlerin fanatiklik boyutunda ele alınmaması gerektiğini ifade eden Murat Gül “ Birlerinin istemesiyle hiç bir zaman hareket etmediğini, ancak ve ancak kendi bilinciyle kararlar aldığının” altını çizdi.
Fikri olarak her zaman Mustafa Kemal’in partisini savunacağını da dile getiren Murat Gül ” Bir yere gönül vermek için kağıt üstünde üye olmak hiç bir şey değildir. Ben birine gönül verdim mertçe açıkça ifade ettim. Daha sonra başlatılan linç kampanyaları amaçsız, kişiliksiz ve mesnetsiz olunca da böyle bir karara vardım. Şevket Can’ı seviyorum ve bir kez daha partisiz kimliksiz bir birey olarak yanında olduğumu açıkça dile getiriyorum” dedi.
Siyasete dün girmiş kişilerin sosyal medya üzerinden yapacağı eleştirileri de dikkate almayacağını söyleyen Murat Gül “Tenekeden daha çok ses çıkıyor. Ama adı teneke işte.  Siyasi mevtaların, kendisine siyasi hüviyet arayanların tek hareket kabiliyeti klavye başında esip gürlemektir. ”dedi
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber