Cinsel İstismar'a Uğrayan Kızın Avukatı Hakkı Meniz'den Açıklama

Cinsel İstismar'a Uğrayan Kızın Avukatı Hakkı Meniz'den Açıklama

Cinsel İstismar'a Uğrayan Kızın Avukatı Hakkı Meniz'den Açıklama
Tarsus'ta görülmekte olan ve 4 yıl önce 12 yaşındayken gittiği kuran kursunda imam M.D.'nin cinsel istismarına uğradığını iddia eden E.S.’nin avukatı Ak Parti Tarsus eski İlçe Başkanı Hakkı Meniz'den sondakika açıklaması geldi.

Bugün Tarsus 2.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada mağdure E.S.'nin avukatlarından biri olan Meniz, sosyal medyada isminin sanık avukatı olarak geçmesinden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Avukat Hakkı Meniz, "bunu yapanlar olayı siyasi boyuta çekerek prim elde etmek istemektedirler. Ben Mağdure E.S. adlı kızımızın avukatlığını yapıyorum. 

Adımı kullanmak suretiyle beni sanık ile aynı tarafa çekmeye çalışanların zihniyetleri bellidir. Kızımızın haklarını sonuna kadar savunacağım. Adalete inancımız tamdır. Adalet er yada geç tecelli edecektir. " diye konuştu.

MAHKEME TUTUKLAMA TALEBİNİ REDDETTİ

Aile ve davaya katılan tüm avukatlar, cami imamı M.D.'nin tutuklanmasını talep etti. Ancak mahkeme tutuklama talebini reddederek duruşmayı 29 Mart’a erteledi.

Duruşmanın ardından sinirlerine hakim olamayan anne A.S. adliye koridorlarında sinirlerine hakim olamadı ve tepkisini yüksek sesle dile getirdi.

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.