Devlet Bahçeli Kimlerin Lideridir?

Devlet Bahçeli Kimlerin Lideridir?

Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ziya Körüklü, son günlerde Tarsus kamuoyunda tartışma yaratan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan  bazı kişilere cevap niteliğinde bir açıklama yaptı ve Devlet Bahçeli’nin kimlerin lideri olduğunu madde madde sıraladı.
 İŞTE O AÇIKLAMA 
 
1-Net bir şekilde ifade ediyorum Devlet Bahçeli Türk dünyasının lideri, İslam aleminin hadimidir.
 
2-Hiçbir maddi ve manevi hesap gitmeden kendisini Türk milletine adamış Türk devletine adamış inanmış asenaların bozkurtların lideridir!
 
3-Devlet Bahçeli rahmetli başbuğumuz Alparslan Türkeş'in mirasına sadık, hürriyetçilik ve şahsiyetçiliği ülkücülüğü ile yoğurmuş dava adamlarının lideridir!
 
4-Devlet Bahçeli Atsız Ata'nın Türkçülük sancağı altında toplanan ruh adamların lideridir! Türk askerine kurşun sıkanlarla doğrudan ya da dolaylı ittifak içerisinde olanlar ruhlarını Yek'e satmışlardır!
 
5-Devlet Bahçeli Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün en büyük mirası olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Yılmaz savaşçısı, yeminli Türkiye düşmanlarının korkulu rüyasıdır! Devlet Bahçeli Atatürk'ün gençliğe hitabesindeki vasiyetinin muhataplarının lideridir!

Türk Milleti Asil Bir Beydir .Beylerin Ağası Olmaz !
Bizim Beyimiz Liderimiz Devlet Bahçeli’dir .     Peki Sizin Ağanız Kimdir?
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.