Devlet Bahçeli Mersin'e Geliyor

Devlet Bahçeli Mersin'e Geliyor

Devlet Bahçeli Mersin'e Geliyor
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından bizzat Mersin’e davet edilen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 4 Şubat 2018 tarihinde Mersin’e geleceği öğrenildi.
Ankara’da MHP Genel Merkezini ziyaret eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Devlet Bahçeli’nin Mersin’e geleceğini duyurdu.
 
İşte Başkan Kocamaz’ın sosyal medya hesabından yaptığı o duyuru;
“19 Ocak 2018 (bugün) tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ile Genel Başkan Yardımcılarımız Oktay Öztürk ve Sadir Durmaz’ı ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaret kapsamında Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'yi şehrimize davet ederek Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Mersin genelinde hayata geçirdiğimiz, inşaatları devam eden, yakın zamanda temeli atılacak olan ve projesi tamamlanan 1923 hizmetimizi kendisiyle birlikte halkımıza toplu hizmet töreni ile sunum yapmak istediğimizi ilettik. Kendisi de 4 Şubat 2018 tarihinin bu etkinlik için uygun olacağını ifade etti. İnşallah 4 Şubat 2018 Pazar günü Sayın Genel Başkanımız şehrimizi şereflendirecekler. Bizler de Mersin Büyükşehir Belediyesi, diğer belediyeler ve teşkilatlarımızla birlikte uyum içinde bugünden itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Tüm halkımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) camiasına bu müjdeyi vermekten onur duyuyorum.”
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber