Geçmiş Olsun Çağın Manay

Geçmiş Olsun Çağın Manay

Tarsus Gazeteciler Cemiyeti üyesi Çağın Manay, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde burun ameliyatı (rinoplasti) oldu.
Tarsus basınının genç isimlerinden, Tarsus Objektif Gazetesi sahibi ve Tarsus Gazeteciler Cemiyeti üyesi Çağın Manay, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde burun ameliyatı (rinoplasti) oldu. Manay’ın ameliyatını Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Süleyman Altınkaya gerçekleştirdi. Başarılı geçen ameliyattan 1 gün sonra Çağın Manay taburcu edildi.
 
YENİ TEKNİKLERLE YAPILDI
Uzun yıllardır burun eğriliği ve burundan nefes alamama sorunu yaşayan Çağın Manay’ın ameliyatı, yeni tekniklerle yapıldı. Yaklaşık 3,5 saat süren rinoplasti ameliyatında Op. Dr. Süleyman Altınkaya tarafından Manay’ın burnundaki kemik alınırken eğrilik de düzeltildi. Ayrıca burunda estetik operasyon da gerçekleştirildi. Çağın Manay, ameliyattan hemen sonra nefes alabilmeye başladı.
 
“HİÇBİR AĞRI YAŞAMADIM”
Çağın Manay, ilk günden kendini çok iyi hissettiğini, hiçbir ağrı ya da başka bir sıkıntı çekmediğini söyledi. Manay, “Burun ameliyatı olduğu için operasyondan çekiniyordum. Ancak en küçük bir ağrı yaşamadım. Doktorum Süleyman hocaya ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi. Çağın Manay’ı, Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin ve basın dünyasının önemli isimleri ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber