Hayretler İçerisinde Kaldık! Ertuğrul Bodur Açıklama Yaptı

Hayretler İçerisinde Kaldık! Ertuğrul Bodur Açıklama Yaptı

Hayretler İçerisinde Kaldık! Ertuğrul Bodur Açıklama Yaptı
Tarsus MHP İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur ile ilgili iki gündür sosyal medya hesaplarında dolaşan ve bayramın 3. Günü Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’a Kenzin Mahallesinde eşlik etmesiyle alakalı bir fotoğraf bulunmakta.
Bu fotoğraf ile ilgili kimi kesim tepki gösterirken, kimi kesimde takdir etmekte.
Tabi bu fotoğrafın ardından paylaşımların altına çok sayıda yorumlar da yapıldı.
Yapılan bu paylaşıma çok sinirlendiği tahmin edilen ve bugüne kadar önemli konularda açıklama yapma gereği dahi duymayan Ertuğrul Bodur, sosyal medya hesabından cevap verdi.
Ertuğrul Bodur’un verdiği cevabı yazımızın sonunda elbette paylaşacağız ama ondan önce;
 
Sayın Bodur, Tarsus Belediyesi eski Başkanı Şevket Can ile ilgili borç bıraktı naraları atılıp billboardlara ilan verenlere neden bir tepki koymadınız bugüne kadar?
Sayın Bodur, Ülkü Ocakları Başkanınızın halen CHP’li bir Belediye içerisinde çalışmasına vicdanınız ne diyor? Bu konuda bir girişiminiz oldu mu? (Çalışmak asla ayıp değildir. Evine ekmek götürme derdi içerisinde olan Ülkü Ocakları Başkanına asla bir sözümüz olamaz)
Seçim çalışmaları sırasında en uç noktada çalışma yapıp şuanda çöp toplatılan MHP’li arkadaşlarınızı görevleri başında ziyaret ettiniz mi acaba? Bu arkadaşlar ile ilgili bir girişiminiz oldu mu?
Geçtiğimiz İlçe Başkanlığı seçimleri öncesinde şahsınıza sosyal medyadan ağır hakaret edenlerle birkaç gün sonra yemekler yediniz. O hakaretlere dahi sesiniz çıkmazken, şimdi Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ile çektirdiğiniz bir fotoğrafa duyulan tepkiler mi sizi harekete geçirdi?
Düğünlerde veya cenazelerde konuşma konusunda usta olabilirsiniz ancak Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde geçen “HAREKET” kelimesini sadece size dokunduklarında devreye sokma gayreti içerisinde olan bir ilçe başkanı pozisyonu çizmektesiniz.
Kısacası bugüne kadar her konuda elinizi taşın altına koyup basın açıklamalarını üst seviyede tutup partinizi HAREKETE geçirmiş olsaydınız bu pozisyonlara da düşmezdiniz.
 
 
İŞTE BODUR’UN SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI O AÇIKLAMA;
 
“Söz biliyorsan konuş ibret alsınlar 
Bilmiyorsan sus adam sansınlar
Değerli gönüldaşlarım kıymetli dava arkadaşlarım,saygıdeğer TARSUSLU hemşehrilerim,
2013 yılından bu yana Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanıyım, Bizi tanıyanlar iyi bilirler ki klavye kahramanlığı yaparak siyaset yapmak tarzım değildir. Hiç bir şahıs veya kurum hakkında sosyal medya aracılığı tezviratta bulunmadım.2015 yılında çatı adayımıza CHP İle birlikte çalıştım.2016 yılında referandumda Evet için 2018 yılında Cumhur ittifakına Genel başkanımızın talimatları doğrultusunda Şerefli bir destek verdim. Başkanlığım döneminde yaşadığım tüm seçimlerde kendim adaymış gibi çalıştım.
Bu seçimlerin hiç birisinde MHP İçin tek kelime söylemeyip tek cümle kurmayanların,3 Bayram günü köyüme bayram ziyaretinde bulunan Sn belediye BAŞKANI ile aynı karede bulunmamıza farklı anlam yüklenmesini nezaketsizlik ve ahlak dışı buluyorum.Kaldı ki idrak ettiğimiz bayram Allah’ın lütfettiği dini bir bayramdır.Siyasi görüşü ne olursa olsun elhamdulillah müslümanım diyen herkes ile bayramlaşırım.
Bunun İçin hiç bir şahıstan izin almam,hiç kimsenin irademe ipotek koymasına da müsade etmem.
Zira ne MHP’si nede MHP İlçe BAŞKANI 3. Şahısların yöneteceği siyasi hareket değildir.
Mazlumuz ama koyun değiliz.Boynumuzu koparabilirler ama asla bükemezler.
Telefonum 24 saat açıktır.Her zamanda teşkilattayım.
Bu sosyal medyadaki son açıklamamdır.
Saygılarımla”
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.