Kariyer Merkezi Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor

Kariyer Merkezi Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor

Kariyer Merkezi 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi’ne Hazırlanıyor
İş arayanlara ve işverenlere yönelik profesyonel rehberlik hizmeti sunması amacıyla kurulan ve önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi, altyapı çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda Kasım ayında yapılacak 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi ile ilgili sektör temsilcileriyle bir toplantı düzenlendi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde özellikle öğrencilere, iş arayanlara ve işverenlere yönelik profesyonel rehberlik hizmeti sunması amacıyla kurulan ve önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer tarafından açılışı gerçekleştirilecek olan Kariyer Merkezi, altyapı çalışmalarına hızla devam ediyor.
Çalışmalar kapsamında Kasım ayında düzenlenecek olan 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesi ile ilgili sektör temsilcileriyle bir toplantı düzenlendi. Kariyer Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, öğrencilere yönelik rehberlik ve özgeçmiş düzenleme hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Toplantıda konuşan Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada, işgücü piyasasını izleyen değil yönlendiren bir merkez olma amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini, sahanın nabzını tutarak hedef kitleye güncel bilgiler aktarmak istediklerini belirtti.
 
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.