Kimsenin Ahı Kimsede Kalmaz

Kimsenin Ahı Kimsede Kalmaz

Burhanettin Kocamaz şahsına ait facebook hesabından son günlerde yaşanan algı operasyonlarıyla kumpas çalışmalarını sürdürenlerle mücadelesinin devam edeceğini belirtti.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz şahsına ait facebook hesabından son günlerde yaşanan algı operasyonlarıyla kumpas çalışmalarını sürdürenlerle mücadelesinin devam edeceğini belirtti.
 
İşte Başkan Kocamaz’ın o paylaşımı;
 
“Ben Ülkücü bir Türk Milliyetçisiyim. Hayatım boyunca Hakkın ve haklının yanında durdum. Doğruları savundum. Yanlışlara ve yanlışlıklara, haksızlık ve kanunsuzluklara karşı durdum. Vatan, Millet, Devlet, Bayrak ve Türkçemiz önceliğimiz oldu. İla-yı Kelimetullah Davasının savunucusu ve yolcusu olduk. Ancak ömrümüz mücadele ile geçmesine rağmen 15 Temmuz sonrası Mersin B.Şehir Belediyesi olarak Devletin Kurumlarına çöreklenen bir gurup kriptocunun kamu dışından yandaşları ile birlikte oluşturdukları bir komplo ile karşılaştık. Bizler Devletine bağlı insanlarız. Ve her yerde haykırdık ve haykırıyoruz."Ülkücüden Apocu da çıkmaz, Fetöcü de çıkmaz diye". Devletimizin içerisine sinmiş ve kendisini kamufle etmiş küçük bir grup dışında Bağımsız, Adil, Hakka hukuka inanan, Hainlere karşı direnen, dik durabilen yürekli Vatan Evlatları olduğuna olan inancımızı hiç bir zaman kaybetmedik. Ve bugün bu inancımızda Ne kadar hakkı olduğumuzu bir kez daha gördük. Şimdi beklentimiz Kamuoyunu bilinçli bir şekilde bir algı oluşturmaya çalışıp, insanların şeref ve haysiyeti ile oynayan, bu kumpasta yer alan tüm hainlerden bunun hesabının sorulmasıdır. Şunu biliyoruz ki kimsenin ahı kimsede kalmaz. Doğru birdir iki olmaz. İki doğru Ancak birbirine paralel olur. Doğrunun güzel bir huyu var er ya da geç ortaya çıkar. Bu şarkı burda bitmez. Gerçeğin bir an evvel ortaya çıkmasını bekleyeceğiz. Ancak halen kumpası sürdürmeye çalışan ismini açıklama yürekliliğini dahi gösteremeyen çetelerle mücadelemiz sürecektir. Elbette suçlular cezasını çekmelidir. Ancak hiç kimsede haksız yere töhmet altında bırakılmamalıdır. Adil yargılamadan beklenen de budur. Bekleyelim görelim. Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler. Allah kötülerin şerrinden emin eylesin. Doğruların da yar ve yardımcısı olsun.”
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber