Kocamaz, İlçe Ziyaretlerini Hız Kesmeden Sürdürüyor

Kocamaz, İlçe Ziyaretlerini Hız Kesmeden Sürdürüyor


Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, ilçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdürürken sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyor.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, Cumartesi gününü Erdemli ilçesine ayırdı. Erdemli ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Kocamaz, onlarla hoşsohbet edip, sıkıntılarını dinledi.

Kocamaz’ın Erdemli ilçe ziyaretine, İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan Adayı Serdar Aslan, İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanı Ali Şahin, partililer ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Kocamaz, sıkılmadık el bırakmadı

Erdemli ilçe ziyaretlerine ilk olarak İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanlığı’ndan başlayan Kocamaz, ardından Erdemli Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Maviler Kahvesi’nde hemşehrileri ile bir araya geldi.  Erdemli Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Maviler kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Kocamaz’a bir de doğum günü sürprizi yapıldı.

İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, daha sonra Erdemli ilçesinde pazar esnafı ve hemşehriler ile tek tel selamlaşarak, sıkılmadık el bırakmadı. Kocamaz, esnafa hayırlı işler temennilerinde bulunarak iyi günler diledi.

Kocamaz, Atatürk, Menderes ve Hastane Caddesi esnafını da ziyaret edip onlarla hasbıhal etmesinin ardından Erdemli ziyaretini Alata Mahallesi Kapalı Pazar Yeri Ziyareti ile sonlandırdı.

“Millet gönül bağının devam etmesini istiyor”

Kocamaz, vatandaşlar ile bir araya geldiği sırada gerçekleştirdiği konuşmasında, Eylül ayından itibaren yaşanan adaylık süreci hakkında hemşehrilerini bilgilendirerek, “Bizim 50 yıllık geçmişimize rağmen, 25 yıllık bilfiil Belediye Başkanlığımıza rağmen, bizim önümüz kesildi. Bizi sizlerden koparmak isteyenler oldu.

Ancak gördük ki bu millet gönül bağının devam etmesini istiyor. Değişik siyasi görüşlerden, değişik inanç kesimlerinden insanlar bugüne kadar başlatılan hizmetlerin, plan ve projelerin mutlaka sonuçlandırılmasını istediler ve bize sahip çıkmayan, bize vefasızlık gösterenlere rağmen, bu millet bize sahip çıktı. Biz de onların talepleri doğrultusunda, 810 muhtarın talepleri doğrultusunda yeniden göreve talip olduk”
dedi.

“Bu yolu İYİ Parti otobüsü ile devam ettireceğiz”

Neden İYİ Parti ile yollarına devam ettiklerini anlatan Kocamaz, “Bize otobüs hazırken, içine yolcular doldurulmuşken, direksiyona oturduğumuz ve tam marşa basacağımız anda otobüsten in dediler. Zannettiler ki biz otobüsten indiğimizde otobüsteki yolcular da inecek.

Otobüsteki yolcuların da yeni bir şoförle yola gideceğini zannettiler. Ancak otobüsteki yolcular bizimle beraber indi. Bize yeni bir otobüs bul, bu otobüsle birlikte bu yolu tamamlayalım dediler. İşte İYİ Parti’ye geçmemizin ana sebebi bu ve şu anda İYİ Parti otobüsü ile bu yolu devam ettireceğiz”
şeklinde konuştu.

“31 Mart’a halkımızla birlikte yürüyoruz”

Konuşmasında vatandaşlara güvendiklerini ve kendilerini yarı yolda bırakmayacaklarına inandıklarını vurgulayan Kocamaz, “Bizim derdimiz hizmet, sevdamız memleket. Mersin’le ilgili hayallerimiz bitmedi. Bu hayalleri gerçekleştirmek için halkımızla birlikte inşallah 31 Mart’ta zafere yürüyoruz. Sizlere güveniyoruz.

Bizleri yarı yolda bırakmayacağınıza yürekten inanıyoruz. Onun için de yollardayız. 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden herkese ulaşmaya, herkesle tokalaşmaya, elini tutmaya ve bizimle beraber yol yürümesi için bu kervana katılmaya devam ediyoruz”
ifadelerini kullandı.

“Partimizi değiştirdik ama sizlerle olan gönül bağımızı koparmadık”

Seçimlerin memleketin geleceğiyle ilgili karar verilecek en önemli gün olduğunu dile getiren Kocamaz, “Siyasi partiler bir araçtır. Önemli olan bu kentin, bu memleketin dağıyla, taşıyla insanlarımızın istediği noktaya gelebilmesi için mücadeledir.

Belki partimizi değiştirdik ama sizlerle olan gönül bağımızı koparmadık. Bu ülkeye, bu devlete olan inancımızdan vazgeçmedik. Bugüne kadar ne savunduysak, bundan sonra da bu ülkenin geleceğiyle ilgili, ülkenin birlik ve bütünlüğüyle ilgili, ülkenin vazgeçilmez değerleriyle ilgili her şeyi savunmaya devam edeceğiz. Bizi bu savunduğumuz değerlerden hiç kimsenin koparmaya gücü yetmeyecektir”
diye belirtti.

“Sizlere yürekten inanıyoruz”

Halkının kendisine sahip çıkacağına yürekten inandığını sözlerine ekleyen Kocamaz,  “Sizin bize sahip çıkacağınıza yürekten inanıyoruz. Serdar Başkan’a sahip çıkacağınıza yürekten inanıyoruz. Çünkü Serdar Başkan’ın adaylığı Erdemli muhtarlarının ısrarlı talepleri doğrultusunda gerçekleşti.

Serdar Başkan’a hem sizler, hem muhtarlarımız, tüm Erdemli sahip çıkacak ve bugüne kadar olduğu gibi bu bölgeye yaptığımız hizmetleri birlikte yürüttüğümüz gibi, inşallah bundan sonra da yürüteceğimize yürekten inanıyorum.

Hem Serdar Başkan’ı, hem şahsımız sizlere emanet ediyorum. Sizleri de Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum”
dedi.

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.