Mehmet Yunus Seven Haluk Bozdoğan'a 7 Gün Süre Verdi

Mehmet Yunus Seven Haluk Bozdoğan'a 7 Gün Süre Verdi

Mehmet Yunus Seven Haluk Bozdoğan'a 7 Gün Süre Verdi
Tarsus belediyesi meclis eski üyesi ve Göz Doktoru Mehmet Yunus Seven kamuoyunda şahsı ile ilgili dolaşan haberlerle ilgili bir açıklama yaparak Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’a 7 gün süre verdi.
 
İşte Mehmet Yunus Seven’in basına servis ettiği o açıklama;
ZORUNLU AÇIKLAMA
Uzun yıllar hizmet ettiğim Tarsus’ta yaşayan bir vatandaş olarak almış olduğum eğitim ve Hekimlik mesleğinin onur ve vakarı gereği olarak bugüne kadar yaptığım bütün konuşma ve değerlendirmelerde hiçbir zaman ne kişileri ne de siyasi partileri hedef alan bir sözüm olmamıştır.Ancak, 03.08.2019 Tarihli MERSİNDEGİSİM.COM isimli haber portalında yayınlanan ve Burhan Ocakoğlu imzalı yazılı haber içeriğinde, fotoğrafım da kullanılarak şahsımı hedef alan yersiz ithamları karşısında bir açıklama yapma gereği hasıl olmuştur.
 
03 Ağustos 2019 tarihinde, yukarıda belirtmiş olduğum haber portalından öğrenmiş olduğum üzere, açıkça ismimin de kullanıldığı, çok çirkin ithamlar ve hakaretler içeren bir telefon konuşması ses kaydı yayınlanmıştır. 
 
Hekimlik mesleği mensubu olduğundan dolayı, yıllardır şahsen tanımakta olduğum ve halen Tarsus Belediyesi Başkanı görevinde olan Sayın Haluk Bozdoğan’a ait olduğu iddia edilen sözkonusu bu yasadışı olarak kayıt edildiği açıkça anlaşılan telefon konuşmaları ile ilgili olarak, Sayın Haluk Bozdoğan’a gerek adına kayıtlı cep telefonundan ulaşamamam, gerekse yakınları ve danışmanları aracılığıyla da şahsına ulaşamamış olmam sebebi ile sosyal medya ve basın aracılığı ile kendisine aşağıdaki soruları sorma zorunluluğu yaşamış bulunmaktayım:
 
Sayın Haluk Bozdoğan,
 
-Kesinlikle bahsi geçen telefon görüşmesi ses kaydının size ait olmadığına olan inancımı da koruyarak size soruyorum. YAYINLANAN SES KAYDI SİZE Mİ AİTTİR.
-Yukarıda belirtmiş olduğum telefon görüşmesi ses kaydı ile ilgili BİR AÇIKLAMA YAPACAK MISINIZ
-Eğer kayıtlar size ait değilse, şahsınıza yönelik gerçekleştirilen iftira nedeni ile SUÇ DUYURUSUNDA bulunacak mısınız
-Eğer ses kaydı size ait ise başta mensubu olduğunuz partiden, şahsınıza oy veren vatandaşlardan ve benim şahsımdan ÖZÜR DİLEYECEK MİSİNİZ
-Eğer ki ses kaydı size ait ise en azından o telefon görüşmesindeki MAKSADINIZIN NE OLDUĞU hususunda bir açıklama yapacak mısınız
 
Konu ile ilgili gerekli makamlara başvuru ve suç duyurusunda bulunma haklarımı da saklı tutarak, Sayın Haluk Bozdoğan’dan (7) Yedi iş günü içerisinde bir açıklama beklemekteyim.
Siyasi görüşlerim, düşüncelerim ve Tarsus halkına olan hizmetlerim ortada iken, şahsıma yöneltilen değerlendirmeleri, yersiz ithamları ve üslubu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.
Mersin Haber