Milletvekili Hacı Özkan'dan Kurban Bayramı Mesajı

Milletvekili Hacı Özkan'dan Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Özkan, yayınladığı mesajda;
 
“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı'na milletçe ulaşmanın manevi hazzı ve mutluluğunu birarada yaşamaktayız. Kurban Bayramı'nın başta gönül coğrafyamız olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.
Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Mersinimiz, ülkemiz, İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.
Bayramlar tüm insanlığın ortak sevinci ve mutluluğu olunca daha farklı bir anlam kazanır. Millet olmanın en temel gayesi de ortak duyguları paylaşmak ve bunları birlikte yaşamaktan geçer. Bu sebeple, böylesi özel gün ve kutlu zaman dilimlerini kendimize fırsat bilerek, aile ve yakınlarımızla hemhal olup, kimsesizlere ve yardıma muhtaç ailelere sevgi ve merhamet elimizi uzatıp bugünün manevi ortamını onlarla paylaşmalıyız.
Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.
İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.
Bu duygu ve düşüncelerle; bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimizi  rahmetle ve minnetle,  gazilerimizi şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin ve aziz milletimizin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyor, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.” dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.
Mersin Haber