Milletvekili Özkan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Milletvekili Özkan’ın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.
Ak Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.
Özkan’ın mesajı şu şekilde;
“Gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıl dönümünde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu cennet vatan topraklarının bütünlüğü ve Cumhuriyeti korumanın azim ve kararlılığı içindeyiz. Atalarımızın en değerli miraslarından olan Cumhuriyetimizi ve onun sahip olduğu temel değerleri yüceltmek ve sürekli kılmak ancak huzur, güven ve barış içerisinde yaşayan, her alanda görev ve sorumluluklarını bilen güçlü toplumların sahip olduğu güçlü devlette mümkündür. Milletçe el ele verip, bu gücü oluşturmakta toplumun bütün fertlerine önemli görevler düşmektedir. Geçmişimiz, geleceğimiz, devletimiz ve vatanımız hepimizindir.
Şanlı tarihimize, büyük milletimize, yüce devlet geleneğimize ve kutsal medeniyetimize yakışır bir gelecek inşa etmenin sorumluluğu her birimizin temel görevi olmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle; canlarını bu vatan, millet ve devlet uğruna feda eden, sahip olduğumuz tüm değerleri bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıkları ile milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, değerli Mersinli hemşerilerim başta olmak üzere, Aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.”
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.