Şarkılarını Kelebek Hastası Kardeşleri İçin Söylediler

Şarkılarını Kelebek Hastası Kardeşleri İçin Söylediler

Tarsus SEV Kelebek Çocuklar İçin Tek Yürek Oldu
Özel Tarsus SEV İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri, ağır bir cilt hastalığı olan ‘kelebek hastalığı’ ile mücadele eden kardeşleri için tek yürek oldu. Tarsus SEV’in öğrenci ve öğretmenleri, kelebek çocuklara destek olmak amacıyla bir koro kurarak konser verdi. Velilerin yoğun ilgi gösterdiği konserden elde edilen gelir Kelebek Çocuklar Derneği’ne bağışlandı
 
 Özel Tarsus SEV İlkokulu’nun öğrenci ve öğretmenleri, halk arasında 'kelebek hastalığı' olarak bilinen, çok ağır bir deri hastalığı olan Epidermolizis Bülloza (EB) ile mücadele eden çocuklarla dayanışma amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.
KORO KURDULAR
Kelebek hastalığına dikkat çekmek, bu hastalığa sahip olan çocukların yüzlerinde tebessüm yaratmak, Kelebek Çocuklar Derneği’ne destek olmak amacıyla “İyilik Pahalı Bir Şey Değildir” adıyla yürütülen proje kapsamında, öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir koro kuruldu.
VELİLERDEN BÜYÜK DESTEK
Talas Kampüsü Oditoryumda bir konser gerçekleştiren öğretmen ve öğrenciler, konserden elde edilen geliri Kelebek Çocuklar Derneği’ne bağışladı.  Solo şarkıların ve kanun dinletisinin de yer aldığı konsere, veliler de katılarak projeye destek verdiler.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.