Tarsus OSB Altyapı İhale Tarihi Belli Oldu

Tarsus OSB Altyapı İhale Tarihi Belli Oldu

Mersin’in Tarsus İlçesinde, ‘Çukurova’nın yatırım üssü’ olarak nitelendirilen, 530 hektar büyüklüğünde olan ve 15 bin kişiye istihdam sağlaması planlanan Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
KURUCU ORTAKLARI İLE GÜVEN VERİYOR
Mersin Valiliği,Mersin Büyükşehir Belediyesi,Tarsus Belediyesi,Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası,Tarsus Ticaret Borsası,Tarsus Gıda Sanayicileri ve Yatırımcı İşadamları Derneği’nin kurucu ortağı olduğu Tarsus Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılara güven veriyor.
 
OSB ÜLKE VE BÖLGE EKONOMİSNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Tarsus İlçesi, Çamtepe Kurbanlı ve Sağlıklı Mevkiinde çalışmaları devam eden Tarsus OSB, 434 adet sanayi parseli, topoğrafik yapı avantajları, stratejik konumu, sanayicilerle çalışanların talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak teknik altyapı alanları, idari ve sosyal tesisleriyle sanayicilerin şimdiden yoğun talep gösterdiği bir OSB konumunda. OSB tamamlandığında ülke ve bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacak.
 
 
STRATEJİK KONUMUYLA SANAYİCİLERİN YENİ GÖZDESİ
 
Tarsus OSB Tarsus İlçe merkezine 17 km, Ortadoğu’nun en büyük limanı olan Mersin Uluslararası Limanı’na 44 km, Mersin Serbest Bölgeye 40 km, Mersin İl merkezine 48 km, Adana İl merkezine 46 km, Adana Şakirpaşa Havalimanına 44 km, Yenice Lojistik merkezine 18 km, İnşaatı devam eden Çukurova Bölgesel Havalimanına 25 km mesafede bulunmakta. Bölgenin içinden Karayolu geçmekte olup Otoyola sınır konumda.
 
TARSUS OSB İHALE TARİHİNİ DUYURDU
 
Tarsus’ta kurulacak Tarsus Organize Sanayi Bölgesinin 333 hektarlık alanında içme suyu, yağmur suyu, atıksu, altyapı, 4000 m3 su deposu ve yol yapım ihalesini 24.09.2020’de Saat:10.00’da Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Binasında gerçekleştirecek. OSB ihale detaylarını www.tarsusosb.org.tr adresinde ihaleler kısmında yayımladı.
 
ÜLKEMİZE VE BÖLGEMİZE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.