Tarsus TSO’dan Üyeleri İçin Kredi Protokolü

Tarsus TSO’dan Üyeleri İçin Kredi Protokolü

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında kredi protokolü imzalandı.
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında kredi protokolü imzalandı. Protokole göre, Tarsus TSO üyeleri özel avantajlı ürün ve hizmetlerden faydalanabilecek.
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik, KOBİ destek, bireysel araç ve konut finansmanı, masrafsız bankacılık ve kart avantalarını içeren protokol sundu. Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Ukav ve Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Tarsus Şube Müdürü Yiğit Okur arasında imzalanan protokole göre, Oda üyeleri çeşitli kategorilerde uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle kredi imkanlarından yararlanabilecek.
UYGUN FAİZ ORANI
Protokol ile Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası üyesi KOBİ düzeyindeki işletmeler, aylık eşit taksit veya esnek ödemeli, 1,07 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 300 bin liraya kadar olan finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Tarsus TSO üyelerine yönelik araç finansmanı kampanyası kapsamında ise 24 veya 48 aya varan vade seçenekleri ile 1,06 ve 1,10 faiz oranı, ücretsiz HGS etiketi, uygun fiyatlı kasko sigortası ve araç bakım hizmetlerinde yüzde 35’e varan indirim sunuldu.  Bunun dışında konut finansmanı kampanyası kapsamında da 60 veya 120 aya varan vade seçenekleri ve 1,01 ve 1,06 faiz oranı ve aylık eşit ya da esnek taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlandı.
 SAĞLANILAN AVANTAJLAR
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında imzalanan protokol kapsamında ayrıca oda üyesi işletmeler için kredi kartı avantajı sunularak, yıllık kullanım ücreti alınmayacak. Bunun yanı sıra bankaya açılacak TL, döviz veya altın tüm cari ve katılma hesaplarından hesap işletim ücreti alınmayacak. Protokolün sağladığı diğer bir avantaj ise Albaraka mobil, internet şube, ATM ve Alo Albaraka üzerinden yapılacak tüm EFT ve havale işlemleri ücretsiz olacak.

 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.