Tarsus Yatıyor, Büyükşehir Çalışıyor

Tarsus Yatıyor, Büyükşehir Çalışıyor

BÜYÜKŞEHİR, SORUMLULUK ALANI İÇİNDE YER ALAN CADDE VE BULVARLARDA YAMA ÇALIŞMALARINI GECE-GÜNDÜZ SÜRDÜRÜYOR
Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bağlı mahallelerdeki grup yol çalışmalarının yanı sıra Tarsus kent merkezinde de sorumluluk alanı içerisinde bulunan cadde ve bulvarlarda bakım ve ıslah çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
  
Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı olan ve Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan yol bakım ve asfaltlama ekipleri, bağlı mahallelerdeki grup yol çalışmalarının yanı sıra, Tarsus kent merkezinde de sorumluluk alanı içerisinde yer alan cadde ve bulvarlarda, ıslah ve bakım çalışmalarını sürdürüyor.
 
Büyükşehir ekipleri, Tarsus kent merkezindeki caddelerde, değişik nedenlerle açılan çukurları, yıpranan bölümleri ve kazılan boru hatlarının üzerlerini dikkatli bir şekilde ıslah edip, şerbetleyip, ardından sıcak asfaltla kapatıyor.
 
Büyükşehir Belediyesi yol bakım ve asfaltlama ekipleri Tarsus kent merkezinde yer alan Mücahitler Caddesi, Nene Hatun Caddesi, Çağlayan Caddesi, Kasım Ekenler Bulvarı ve Mersin Caddesi Üzümlü kavşak çevresinde yamalama çalışması gerçekleştirdi.
 
Ekipler, Tarsus Devlet Hastanesi ek binası acil girişi ve diğer eklentilerinde de bakım çalışması yaptılar.
 
Çalışmalar gece-gündüz yapılıyor
Program dahilinde yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler gece saatlerinde de faaliyetlerini sürdürüyorlar.
 
Trafik akışının düzenli sağlanması, araçların zarar görmemesi ve güvenli sürüş imkanı için yürütülen çalışmalar kapsamında diğer cadde ve bulvarlar üzerinde de çalışma yürütüleceği bildirildi.
 
 


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.