TASİAD Başkan ve Yönetimi Emniyet Müdürü Elbir’i Ziyaret Etti

TASİAD Başkan ve Yönetimi Emniyet Müdürü Elbir’i Ziyaret Etti

BAŞKAN KARA: “TARSUS’UN KALKINMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZ ARTARAK SÜRECEK”
Tarsus Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, bir süre önce Emniyet Müdürlüğüne atanan Ercan Elbir’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dileyip, kentin sosyal, kültürel ve ekonomik durumu hakkında görüş alış verişinde bulundular.
 
Emniyet Müdürü Ercan Elbir, TASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Kara, geçen dönem Başkanı Yakup Ateş, Yönetim Kurulu üyeleri Nil Özveren Aşkın, Fikri Bucak, İlker Ovacıllı, Hakan Canan Can, Berdan Kaya ve Hamit Berk’ten oluşan İş dünyası heyetini karşılamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Emniyet Müdür yardımcısı Adnan Ünsal’ın da hazır bulunduğu ziyarette,Tarsus’un yaklaşık 10 bin yıllık geçmişi, tarihi ve turistik yerleriyle son derece önemli ve kadim bir kent olduğu ifade edilerek, Tarsus’un gelişip, kalkınması, kent halkının refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin yükselmesi konusunda  iş insanlarına önemli görevler düştüğü kaydedildi.
 
TASİAD Başkanı Hamza Kara, Tarsus’ta faaliyet gösteren Tarsus Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin, kent, bölge ve ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlayan çalışmalarıyla bugünü-dünden; yarınları- bugünden daha mutlu, kalkınmış ve refah düzeyi yükselen bir toplum olma çabalarına ciddi anlamda katkı sunmakta olduğunu, TASİAD’ın toplumu ilgilendiren sosyal, ekonomik ve kültürel sorunlar karşısında aktif tavır almaktan çekinmeyen bir kuruluş olmanın yanı sıra, kimi zaman düşünce ve projeleriyle sorunların aşılmasına katkı sunmakta olduğunun altını çizdi.
 
-Kara: “Bölgemiz için her fedakarlığa hazırız”
 
TASİAD Başkanı Hamza Kara, ülkenin bekası için devletin ve güvenlik güçlerinin kanıyla, canıyla mücadele etmesinin yanında iş insanları olarak devlete hizmeti en iyi şekilde vermek için çalışıp, çabalamak durumunda olduklarını söyledi.
 
 TASİAD olarak Tarsus’un yaşamın her alanında kalkınması ve gelişmesi için her türlü özveriyi göstermekte olduklarını ve göstermeye devam edeceklerini dile getiren Başkan Hamza Kara, “Başta Tarsus’umuz olmak üzere, tüm bölgemizin daha çok gelişmesi için üzerimize düşeni yapmaya, yeni projeler hazırlayarak, yeni yatırımlar yapma konusunda karşılıklı olarak düşüncelerimizi paylaşmak bizim ufkumuzun gelişimine de önemli katkı sağlayacaktır. Biz iş insanları olarak şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda yer almaktan gurur duyarız” dedi.
 
-Elbir: “Halkımızın can ve mal güvenliği için çalışıyoruz”
 
Tarsus iş dünyasının aktivitesinden memnunluk duyduklarını belirten Emniyet Müdürü Ercan Elbir, Tarsus’un gelişip, kalkınması, Tarsus halkının refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin yükselmesi konusunda  iş insanlarına önemli görevler düştüğünü vurguladı.
 
 Emniyet Müdürü Elbir, Tarsus gibi tarihi bir kentin kalkınması ve gelişmesi için iş insanlarının gayretlerini takdirle karşıladıklarını belirterek, “Biz Emniyet teşkilatı olarak halkımızın can ve mal güvenliği için 24 saat görevimizin başındayız. Gönül ister ki hiç olay olmasın. Ama ne yazık ki olaylar oluyor ve bizlerde müdahale etmek durumundayız. Asayişin sağlanması konusunda görevimizi layıkıyla yapmanın gururunu taşıyoruz” dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.