TASİAD Başkan ve Yönetimi Jandarma Komutanına “Hayırlı Olsun” Ziyareti

TASİAD Başkan ve Yönetimi Jandarma Komutanına “Hayırlı Olsun” Ziyareti

TASİAD Başkan ve Yönetimi Jandarma Komutanına “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Tarsus Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TASİAD) Başkanı Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’na “hoş geldiniz” diyerek, “hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
TASİAD Başkanı Hamza Kara ile Yönetim Kurulu üyeleri Veyis Avcı, Nil Özveren Aşkın, İlker Ovacıllı, İhsan Kocamaz ve Hakan Canan Can bir süre önce Tarsus Jandarma Komutanlığı görevine atanarak göreve başlayan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletip, yeni görevinde başarılar dilediler.
Jandarma Komutanı Boyacıoğlu’na, 54 vilayetten büyük olan Tarsus’un ekonomik yapısı ve tarihi hakkında bilgi veren TASİAD Başkanı Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus’un hayatın her alanında kalkınıp gelişmesi için büyük bir sorumluluk anlayışı içinde hareket etmeye devam edeceklerini ifade etti.
Tarsus’un ekonomisinin yükselmesi, halkın refah düzeyinin artması için TASİAD Yönetimi ve üyeleri olarak çalışmaya devam ettiklerini  dile getiren Başkan Hamza Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus geneli, kent sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili konuları görüştüklerini kaydetti.
Jandarma Komutanı Ahmet Boyacıoğlu, kentin dinamik bir yapısının olduğunu vurgularken, şehrin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması için tüm kurum ve kuruluşların işbirliği içinde hareket etmesi gerektiğini ifade etti.
Jandarma Komutanı Boyacıoğlu, ziyaretlerinden dolayı TASİAD Başkan ve Yönetimine teşekkür ederek, Tarsus’un sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda canlanması için tüm kurumların işbirliğinin gerekliliğine dikkat çekti.

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.