TEM Şubeden Geleceğin Yazarları

TEM Şubeden Geleceğin Yazarları

Mersin'de hayata geçirilen "Geleceğin Yazarları" projesi kapsamında öğrencilerin yazdıkları hikayeler kitaplaştırıldı.
Mersin'de hayata geçirilen "Geleceğin Yazarları" projesi kapsamında öğrencilerin yazdıkları hikayeler kitaplaştırıldı.
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen proje kapsamında, merkez Akdeniz ilçesindeki Ertuğrul Gazi Ortaokulu öğrencilerine okuma, yazma ve düşünce becerilerinin arttırılması için hikayeler yazdırıldı. Türkçe öğretmenlerinin koordinesindeki çalışmanın ardından 47 öğrencinin hikayeleri, bastırılarak okuma kitaplarına dönüştürüldü.
 
Mersin Valisi Ali İhsan Su ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, okulda düzenlenen ödül törenine katılarak öğrencilere tebrik etti ve hediyelerini verdi.
 
İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne yaptığı konuşmada “Geleceğin Yazarları” projesi ile geleceğimizin teminatı olan gençlerimize destek olmak istedik. Proje kapsamında farklı elemelerden geçerek kendi hikayelerini kitaplaştırma fırsatı bulan 47 öğrencimizi tebrik ediyorum. Bugün onların ilk kitaplarını imzalama günüdür. İnşallah bu proje hayatlarında güzel başlangıçlara yol açar. Projenin hayata geçmesinde başta Valimiz Sayın Ali İhsan Su’ya, İl Milli Eğitim Müdürümüze, Akdeniz İlçe Belediye Başkanımıza ve emeği gecen hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.