Tolga Arslan'dan Çok Net Açıklama

Tolga Arslan'dan Çok Net Açıklama

Tolga Arslan'dan Çok Net Açıklama
TOLGA ARSLAN’DAN AÇIKLAMA GELDİ
 
ADAYLIK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK

 
Tarsus’ta yayın yapan bir haber sitesinde gelişi güzel yazılan bir haberden dolayı Mersin Büyükşehir Belediyesinde şu anda Genel Koordinatörlük görevinde bulunan Tolga Arslan’ı telefonla arayarak konu hakkında bilgi aldık.
 
Arslan yaptığı açıklamada “Benim Tarsus Belediye Başkan adayı olacağım yönünde bir haber sitesinde yayın yapıldığını duydum. Benim böyle bir düşüncem olmadığı gibi şu anda bu görevi hakkıyla yapan ve ağabeyimiz olan Şevket Can Beyle de yolumuz ve istikametimiz aynıdır. Bu haberleri yapanların Tarsus Belediye Başkanım Şevket Can’ın yaptığı çalışmaları yerinde incelemelerini tavsiye ederim.
Öte yandan bu tür haberler hem şahsımı yıpratmaya hem de Belediye Başkanım Şevket Can’ın hizmetlerine saygısızlık yapmaya yöneliktir.
 
Bu tür haberleri yapanların karanlık siyasi ilişkilerin tetikçisi olduğunu düşünmekteyim. MHP camiasını birbirine kırdırmaya çalışanların bu ucuz oyunları ellerinde dün nasıl patlamışsa bugünde yine aynı şekilde patlayacaktır.
 
Ben, bana verilen görevi yerine getirmekteyim. Benim Büyükşehir Belediyesinde bir görevim var ve şu anda da bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktayım. Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Burhanettin Kocamaz’ın talimatlarıyla bu çalışmalarımız tüm hızıyla sürmekte. Bu tür haberlere itibar edilmemelidir. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Başka beklentileri olan ve bunlara çanak tutanlar da avuçlarını yalayacaktır” dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber