Vali Ali İhsan Su, Barbaros Ortaokulunda Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Vali Ali İhsan Su, Barbaros Ortaokulunda Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Vali Ali İhsan Su, 2017–2018 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminin ilk gününde Barbaros İlkokulunu ziyaret ederek, öğretmen, öğrenci, veliler ve idarecilerle bir araya geldi. 
Yenişehir ilçesinde gerçekleşen ziyaret sırasında Vali Su’ya, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz ve İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca da eşlik etti. 
Ziyaretine ilk olarak öğrencilerle bir araya gelerek başlayan Vali Ali İhsan Su, 1. ve 2.sınıf öğrencilerinin olduğu sınıfları ziyaret ederek öğrencilere kitap ve satranç takımı hediye etti. Öğrencilere gelecekteki hedeflerinin ve ideallerinin ne olduğunu soran Vali Su,  kendilerini iyi yetiştirme konusunda onlara tavsiyelerde bulundu.
Ziyaret boyunca öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Ali İhsan Su, daha sonra öğretmenler odasında öğretmen ve okul idarecileriyle bir araya gelerek bağımlılık, trafik, servisler, asayiş ve okul güvenliği konusunda toplantı yaptı. Vali Su’nun, tüm öğrencilere ve eğitim camiasına 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı ikinci döneminin hayırlı olması dilek ve temennilerini ilettiği toplantı, toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi. 
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: hilmidolasmaz@mynet.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

Haberler

Mersin Haber

Tarsus Haber