Zorbaz Oteli Bölgenin Tek Güvenli Turizm Sertifikalı Oteli

Zorbaz Oteli Bölgenin Tek Güvenli Turizm Sertifikalı Oteli

Tarsus’un Turizm ve Konaklama sektörüne büyük katkı sağlayan Zorbaz Oteli, Bölgenin “Güvenli Turizm Sertifikalı” tek oteli olmanın gururunu yaşıyor.
Yeni tip coronavirus COVID-19 salgını nedeniyle turizm dünyasında da kurallar yeniden yazılırken, Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen “Sağlıklı Turizm Sertifikasyon” programına katılıp belge almaya hak kazanan konaklama tesislerine bölgemizden Tarsus Zorbaz Oteli de dahil oldu.
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan gelen bir heyet geçtiğimiz günlerde Zorbaz Oteli’nde konaklayarak, yaptığı inceleme sonunda “Güvenli Turizm Sertifikalı Otel” kapsamına alınmasına karar verdi.
 
Zorbaz Oteli sahibi İşadamı Yüksel Atum ve deneyimli Turizmci Otelin Genel Müdürü Mustafa Toyguş, 7 yıldan bu yana her türlü yeniliği hayata geçirerek, Zorbaz Oteli’ni herkesin gurur duyacağı bir konaklama tesisi haline getirmeyi başardılar.
 
Koronavirüs (Covid -19) pandemisine karşı alından önlemler kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 132 maddelik Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programı yayımladığını, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşları ve yabancı ziyaretçilere, ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna kadar uzanan geniş bir yelpazede bir dizi yeni tedbirin tanımlandığı Sağlıklı Turizm Sertifikasyon programının kriterlerini yerine getirerek bölgede bir İLK’e imza atan Zorbaz Oteli Sahibi Yüksel Atum, “Zorbaz Oteli olarak Koronavirüs pandemisine karşı en önemli önlemleri alarak, Sağlıklı Turizm Sertifikası’nı almış bulunuyoruz” dedi.

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.