Emniyetin İşine Karışan Siyasetçiler


Cemal DOLAŞMAZ
Tarsus Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler büyük bir uyum içerisinde çalışmaya devam ediyorlar.
Elbette tüm Türkiye’de olduğu gibi hain terör örgütü FETÖ ilgili Mersin ve Tarsus bölgesinde emniyet teşkilatında büyük bir temizlik yapıldı.
Şuanda da Tarsus’ta görev alan müdüründen müdür yardımcılarına ve kısım amirlerine kadar çalışan herkes canını dişine takmış bir vaziyette görev yapıyorlar.
Tabir yerindeyse bir yandan eskilerin (FETÖCÜLERİN) pisliklerini temizlerken bir yandan da vatandaşın can ve mal güvenliğini en üst seviyede nasıl korurumun çabası içerisindeler.
Tüm bu çalışmaları yaparken de elbette suça ve suçluya karşı amansız bir mücadele sergilemektedirler.
Şu sıralar bazı siyasetçilerin Emniyetin içerisinde görev alanlara yönelik Ankara’yı su yolu yaparak görev değişikliği yapılası konusunda girişim içerisinde olduklarını duymaktayım.
İnanın bu tip hareketler emniyette görev alan insanların şevklerini kırkmaktan öteye gitmez.
Kaldı ki tecrübesine ve cesaretine hayran olduğum İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun bu tür konularda çok hassas davrandığını ve çalışma arkadaşlarının ne zorluklarda görev yaptığını bilmesi ve onlarla neredeyse her gününü geçirmesi konulara ne kadar vakıf olduğunun bir göstergesidir.
Sırf birilerinden gıcıklandınız diye, işini düzgün yapan bir emniyet mensubunun şehir dışına gönderilmesi için çaba sarf eden siyasileri şiddetle kınıyorum.
Bu tür şikayetlere prim vermeyen ve işini her koşulda doğru yapan personeline sahip çıkan İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soylu’ya da teşekkürler ediyor ve diyorum ki;
Siyasiler “Tarsus Emniyetinden elinizi çekin”
Çekin ki adamlar işlerini yapmaya devam etsinler.
Vesselam.. 

Yazarın Diğer Makaleleri

Yazarın Tüm Yazıları »

Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.
Mersin Haber