1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Borsa Başkanı Murat Kaya, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamasında, emeğin ve alın terinin kıymetini kimsenin yadsıyamayacağını belirterek “İşçi ve işveren çalışma hayatımızın birbirinden ayrı düşünülemeyecek iki asli unsurudur.
Girişimci ve sanayici olmadan emekçilerimiz, emekçi kardeşlerimiz olmadan da bizler tek başımıza bir şey ifade etmeyiz” dedi.
 
Türkiye’nin, aydınlık ve uygarlık hedefine emekçi-işveren dayanışması ve birlikteliğiyle yürüyeceğinin altını çizen Başkan Murat Kaya “Ülkemiz eğer kendisine büyük hedefler seçmişse, milli gelirini artırmak istiyorsa daha müreffeh daha güzel günler görmek istiyorsa bunun yolu birlik ve beraberlikten geçer. Çalışanlarımızın hakları ve emekleri, hepimizin üzerinde titizlikle durduğu ve her zaman saygı göstermek zorunda olduğumuz değerlerdir.
 
Emek, alınteri ve fedakârlık denilince akla ilk gelen meslek gruplarından biri de hiç şüphesiz Covid 19 Salgınıyla başından beri mücadele eden sağlık çalışanlarıdır. Bütün sağlık çalışanlarımız, hiçbir beklenti içinde olmadan sağlık hizmeti sunabilmek için en zor şartlar altında bütün güçlüklere göğüs germiştir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Bu zor salgın günlerin de evine alın teri ile helal lokmaya götürmeye çalışan tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eder, refah, sağlık ve mutluluk dilerim” ifadesini kullandı.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.