Ak Parti İl Başkanı Ercik'ten CHP Milletvekili Başarır'a Tokat Gibi Cevap

Ak Parti İl Başkanı Ercik'ten CHP Milletvekili Başarır'a Tokat Gibi Cevap

"Başarır, Yalanlarla Başaramazsın"
Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik yaptığı yazılı açıklamayla CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır’a tokat gibi cevap verdi.
 
Ercik yaptığı açıklamada;
Son günlerde bazı gazetelerde ve sosyal medyada İŞKUR hizmet binasının kirasını ve AK Parti Mersin İl Başkanlığı binasının kirasını ilişkilendiren gerçek dışı haberler paylaşılmaktadır. Bu konuyla ilgili CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın da sosyal medyada paylaştığı  "Yeni İŞKUR binasına AK Parti İl Başkanlığı binasının üç yıllık ödenmemiş kirası da dahil mi? " diye paylaşımda bulunmuştur.
Yalanlar ve iftiralarla kurumlar üzerinden çamur siyaseti yaparak siyasi rant elde edemezsiniz. Eğer bu konuda samimi olsaydınız; mülkiyet sahibinin avukatı olan CHP Mersin Milletvekili Sayın Alpay Antmen’e sorup gerçekleri ögrenebilirdiniz. Ama sizin doğrularla işiniz olmadığından çamur at izi kalsın siyaseti güttüğünüzden dolayı sizleri şiddetle kınıyoruz.
Biz AK Parti Mersin İl Teşkilatı olarak sizin hakkınızda suç duyurusunda bulunduk. Siz ispatlayamayacağınız için belgeleriyle biz ispatlayacağız.
Seçilmiş bir Milletvekili olarak ortaya atığınız bu asılsız iddiayı ispatlamaya davet ediyoruz. İspatlamazsanız müfterisiniz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.