Burhanettin Kocamaz'dan ABD'ye ve HDP'ye Sert Sözler

Burhanettin Kocamaz'dan ABD'ye ve HDP'ye Sert Sözler

Mersin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve İYİ Parti GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz sosyal medyadan yaptığı açıklamada “HDP’ye her ne yapılacaksa sözde bırakılmamalıdır” dedi.
Kocamaz yaptığı açıklamada;
“ABD Başkan’ının Ülkemiz aleyhine yaptığı ve asla kabul edemeyeceğimiz açıklama nedeniyle her ne kadar morallerimiz bozulsa da oraya takılıp kalmanın hiç kimseye faydası yok!
Bu açıklama Türkiye Cumhuriyeti ve Yüce Türk Milleti açısından yok hükmündedir!
Daha öncede belirttiğim gibi geçmişi karanlık ve işlediği insanlık suçları nedeniyle mazisiyle yüzleşecek yüzü olmayanların mazisi şanla şerefle dolu Türk Milletini bu şekilde suçlamaya kalkmasını nefretle ve şiddetle kınıyor ve aynen iade ediyoruz.
Elbette Türkiye Cumhuriyeti olarak mütekabiliyet esasına göre bizimde alacağımız bazı kararlar olacaktır ve mutlaka da olmalıdır.
Dünyaya nizam vermek için yaratılmış Türk Milletini tarafı olmadığı halde böyle bir konuda suçlamak kimsenin haddi değildir.
Bu gün yaşanan durumdan kendisine vazife çıkarmaya çalışan bölücü örgütün Meclisteki Türk ve Türklük düşmanı uzantılarına da hadleri bildirilmelidir.
Zira bu Ülkenin birikimlerinden yararlanıp, Milletimizin ödediği vergilerle Gazi Meclis’te maaşlı Türk düşmanlığı ve tetikçilik yapanlarla ilgili her ne yapılacaksa sözde bırakılmamalıdır!
Bu tür olaylarla karşılaşmamak çok çalışmak, dünya devletleri arasında saygı duyulan, sözü dinlenen güçlü bir Ülke olmak zorundayız!
Rabbim Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun.
Rabbim Türk Milletini korusun.” İfadelerini kullandı.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.