Mezunlardan Duyarlı Davranış

Mezunlardan Duyarlı Davranış

Tarsus Abdulkerim Bengi Anadolu Lisesi Mezunları Derneği tarafından okulda eğitim gören öğrencilerin eğitimlerine destek verilmek üzere eğitim yardım desteği yapıldı.
Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan Sökmen, Başkan Yardımcısı Neslihan Çayan, Sayman Enver Kök, Genel Sekreter Aliye Özcan ile birlikte dernek üyeleri tarafından yapılan ziyaretten ve mezunlar tarafından yapılan desteklerden ötürü memnuniyetini dile getiren  Okul Müdürü İbrahim Söker; okulda okuyan çok başarılı öğrenciler olduğunu, bu çocuklardan bir kısmının düzenli olarak burs verilmesine ihtiyacı olduğunu, böyle bir çalışma yaptıkları için başta dernek Başkanı Doç.Dr. Ali Sabri Seyis olmak üzere emeği geçen tüm yönetime ve katkı sağlayan dernek üyelerine teşekkür ettiklerini söyledi.
 
Okul öğrencilerine teslim edilmek üzere t-shırtler hediye eden Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan Sökmen “Henüz yeni kurulmuş bir dernek olarak pandemi sebebiyle kısıtlı faaliyetlerde bulunabilmekteyiz. İlerleyen günlerde gerek okulda okuyan öğrencilerimiz gerekse mezunlarımıza yönelik çok daha aktif faaliyetlerde bulunmayı hedefliyoruz. Bunun için tüm mezunlarımızı derneğimize üye olmaya davet ediyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen tüm mezunlarımıza, Okul Müdürümüze ve geçmişten bugüne bizlerde emeği olan tüm eğitimcilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz’’ dedi.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.