Milli Eğitim Müdürü Metin’den Koçak’a ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Metin’den Koçak’a ziyaret

Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Tarsus’ta görev yapan 22 öğretmenin kaleme aldığı ‘’Öykülerle Tarsus’’ kitabını tanıtmak ve hediye etmek amacıyla Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak’ı ziyaret etti.
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ve beraberinde Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Birimi Öğretmenleri Erdinç Topçu, Müge Saklı ve Sedat Güngörmez’i konuk etti. Ziyarette Tarsus’ta görevli 22 öğretmenin kentin tarihini anlattığı 24 öyküden oluşan ‘’ ’Öykülerle Tarsus’’ kitabını Başkan Koçak’a takdim eden Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin, ‘’Kentimizin kültürü ve medeniyetiyle ilgili birbirinden güzel 24 hikayeden oluşan kitabımız, bu güzel coğrafyamızın çocuklarımıza, gençlerimize ve Tarsus’u gören veya görmeyen herkese yansımasıdır. Amacımız bu engin coğrafyada yaşayan ve yaşatılmış her bir kültür öğesini bir miras gibi bu kitapla nesillerimize armağan etmektir. Emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyorum.’diye konuştu.
 
Başkan Koçak da ziyaretleri ve kentin tarihini yansıtan bu değerli kitabın yayınlanmasında emeği geçen öğretmenleri kutlayarak teşekkürlerini iletti.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 05320522792 - 05339699696
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: Eski Ömerli mh. 1304 sk 32/A Tarsus

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.