O Görüntüleri Utancınızdan mı Kaldırdınız Sayın Gültak?

O Görüntüleri Utancınızdan mı Kaldırdınız Sayın Gültak?

Birkaç gündür Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak’ın Akdeniz Belediyesi Meclisinde yaptığı konuşma tartışılıyor.
Haber-Yorum: Cemal DOLAŞMAZ
Bir belediye başkanının hezeyan dolu konuşmasını dinleyenler gerçekten çok şaşırdı.
Normalde çok dikkatli konuşan Sayın Gültak’ın yaptığı konuşma insanın sinir uçlarına dokunan cinstendi.
Gültak yaptığı konuşmada “kesinlikle ekonomiyle alakalı intihar olmaz. Gidin psikiyatrikler, psikologlarla konuşun. En fakir, zavallı insan intihar eder mi? O zaman memleketin yarısının, dünyanın hepsinin intihar etmesi gerekir. Fakirlik, borçlu olmak intiharın sebebi midir? Gidin psikiyatrikler ile görüşün ya” ifadelerini kullandı.
Bu konuşmanın ardından büyük tepki alan Sayın Gültak bir açıklama yaptı.
“1 Haziran Salı günü Belediye Meclis Toplantısı esnasında sarf ettiğim bazı sözlerimin yanlış anlaşılıp, bilgi kirliliği yaratılarak, tarafıma, partime ve hükümetimize karşı siyasi bir linç girişimine çevrilmesi üzerine bu açıklamayı yayınlama gereği duydum” başlığı altında kendini ifade etmeye çalışan Gültak’ın aslında yaptığı bir hareket de gözlerden kaçmadı.
1 Haziran’da Akdeniz Belediyesinin ve Sayın Gültak’ın sosyal medya hesaplarından canlı olarak verilen meclis toplantısının görüntüleri biranda siliniverdi.
Öte yandan Basın Müdürünün tabiriyle kendine yakın olan basın kuruluşları da Sayın Gültak’ın ricasını kırmamış olacak ki onlarda o görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarından siliverdi.
Sayın Gültak, yaptığınız konuşmanın ardından yanlış anlaşıldığınızı açıklayan bir metin yayınladınız. Madem yanlış anlaşıldığınızı söylüyorsunuz! O zaman canlı olarak sosyal medyadan paylaştığınız meclis toplantısının kayıtlarını neden sildiniz?
O görüntüleri tekrar izleyip acaba utanç mı duydunuz? Bu halk bunu çok merak ediyor!

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.