Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ın Aldığı Mercedes Marka Araç Haberlere Konu Oldu

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ın Aldığı Mercedes Marka Araç Haberlere Konu Oldu

Bugün www.sansasyonelhaber.net haber sitesi  Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın aldığı Mercedes marka aracın kamuoyunda yarattığı tartışmaya yer verdi.
Mersin genelinde yerel gündemi takip eden www.sansasyonelhaber.net sitesinde yer alan haberde;
 
 
“31 Mart yerel seçimlerinde Tarsus’ta Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Doktor Haluk Bozdoğan’ın 3 ay önce kendisine aldığı araç büyük tartışma yarattı. Kasko değeri 1 Milyon 187 Bin TL olan Mercedes marka aracın kaynağı, Tarsus’ta en çok konuşulan konular arasındaki yerini aldı.
 
2 YIL ÖNCE 7.500 TL ÖDEMEDİ, İCRALIK OLDU… ŞİMDİ 1 MİLYONLUK ARABA ALDI
 
Belediye Başkanı olmadan önce Doktorluk mesleğini sürdüren Bozdoğan’ın 2019 yılında görülen icra davasında kendi öz çocuğuna 7 bin 500 TL nafaka vermediği için 3 ay hapis cezasına çarptırılmasının ardından, davadan 2 yıl sonra 1 Milyon TL’yi aşan araç alması da şaşkınlıkla karşılandı.
 
“BİNLERCE ÇOCUĞUM VAR” DİYORDU, ÖZ ÇOCUĞUNA BAKMADIĞI MAHKEMEYLE SABİTLENDİ
 
Geçtiğimiz aylarda ulusal basında ortaya atılan iddialara göre Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın evlilik dışı ilişkisinden olan bir diğer çocuğuna sahip çıkmadığı yer almıştı. Gayrimeşru ilişkiden çocuğu olduğu iddialarını yalanlayan Bozdoğan,  kendisinin yardım ettiği binlerce çocuğun babası gibi olduğunu söylemişti.
 
Kendi öz çocuğuna 2019’da nafaka vermediği için ceza alan Haluk Bozdoğan’ın, icra davasından 2 yıl sonra piyasa değeri 1 Milyon TL’nin üstünde araç alması da tepki topladı.” İfadeleri kullanıldı.
 
Öte yandan bu haberin ardından kamuoyunda merak uyandıran Mercedes marka aracın plakasının 33 NH 011 olması ve plakada bulunan “H” harfinin Haluk adının baş harfi olduğu, diğer “N” harfinin ne olabileceği konusunda çeşitli tahminlerin yapıldığı da gözlenirken, bu konuda en iyi açıklamayı yine Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın yapacağı da bilinmektedir.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.