Tarsus Belediye Spor’da Büyük Çöküş

Tarsus Belediye Spor’da Büyük Çöküş

Kız Basketbol Takımı bir üst lige çıkma hakkını elde etmek için Ankara’daki 2. ligden 1. lige yükselme maçlarına katılacaktı ve çok yüksek ihtimalle de bir üst lige çıkarak şampiyon olacaktı.
Ancak ve ne yazık ki tek gelir kaynağı olan Tarsus Belediyesi gereken harcırahı vermeyince takım yola çıkamadı ve turnuvaya katılamayacak. (şuan için son durum bu)
Bu çocukların emeklerinin heba olmasına sessiz kalanların acaba vicdanı sızlamayacak mı?
Sezon içerisinde de çok maddi sıkıntı çektiklerini belirten aradığımız yetkili ve ilgililer bu durumu kendilerine değil Tarsus Belediye Başkanı Dr Haluk Bozdoğan’a sormamızı salık verdiler.
Ayrıca 2. ligden 1. lige yükselme maçlarına gidememe ihtimali olan Tarsus Belediye spor kız basketbol takımının yanı sıra bu şubede oynayan sporculara maaş ve primlerinin de ödenmediği söylenmekte.
Diğer branşlarda da örneğin kick box şubesinin harcırah, para verilmemesinden kaynaklı resmî bir turnuvaya katılamadığı öğrenildi.
Kız voleybol şubesinin oyuncularının da ortalama 4 aydır maaşlarını alamadıkları ve isyanlarda oldukları da ayyuka çıktı.
Takımın futbol şubesinde dönen dolaplara ise kısa süre sonra değineceğiz.
Nerede Belediye Başkanı nerde diğer kulüp yöneticileri…!
Bu arada şunu da belirtelim; bir önceki dönemde olan bitenlerin Tarsus Belediye Spor’da devam ettiği şüphesi de kamuoyunun içini kemirmektedir.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.