Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi Tarsus OSB’de Toplandı

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi Tarsus OSB’de Toplandı

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantısı, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ev sahipliğinde yapıldı. Başkan H. Ruhi Koçak yönetiminde düzenlenen toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleri, OSB ile ilgili gelinen süreci yerinde inceleme imkânı buldu.
Tarsus TSO’nun haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleşti. OSB’deki gelişim süreci ve teknik detayların yapılan brifingle detaylı olarak anlatıldığı toplantıda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin bölge için önemli bir fırsat olduğunu söyleyerek, ‘’Tarsus Organize Sanayi Bölgesi işbirliğinin en güzel örneği bence. Çok doğru bir proje. Şimdi de hep beraber meyvelerini görüyoruz. Öncelikle hızlı ilerliyoruz. Tüm alt yapı ihalelerimizi yaptık. 2023’ün ilk çeyreğinde tüm alt yapı hazır hale gelmiş olacak. İkinci çeyrek sonu itibariyle de hazırız. Şişecam’ın yatırım süreci çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Hatta kapasite artışına gittiler. Aynı şekilde BİM üçüncü tesisini bitirdi sayılır. Dağıtım merkezinin yanı sıra üretim tesisleri de kuruyor. Hatta bitmek üzere. Faaliyete geçen tesislere ek olarak 2023 yılında çok hızla fabrikaların birer birer yükseldiğini göreceğiz. Bu gelişmeler bizi oldukça sevindiriyor’’ dedi.
 
Toplantı sonrası Başkan Koçak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte OSB alanında incelemelerde bulunarak somut yatırımları yerinde inceledi.

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 05320522792 - 05339699696
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: Eski Ömerli mh. 1304 sk 32/A Tarsus

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.