Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Körüklü "Tarsus Oldu Sanki Dallas"

Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Körüklü "Tarsus Oldu Sanki Dallas"

Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ziya Körüklü, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Tarsus’un son günlerde adının çarpık ilişkilerle anılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.
Körüklü yaptığı açıklamada;
 
“Son günlerde sevdalısı olduğumuz Tarsus’umuzu yönetemeyenlerin; gerek ulusal-yerel gerekse de sosyal medyada gayri ahlaki hayat tarzıyla gündemi meşgul etmesi zorluklarla mücadele edilen şu günlerde milletin değerlerine yapılan hakarettir.
 
Tarsus’u Dünya kenti yapacağız iddiasıyla yola çıkanlar bu iddialarını yerine getirirken(!) Tarsus oldu sanki Dallas...
 
Tarsus’umuzun yasak ilişkilerle anılmasından, aile içi kavgalarla haber olmasından. Kadınlara yönelik devasa afişler hazırlatıp bilboard bilboard asanların hizmetleriyle değil çarpık ilişkileri ile gündemde olmalarından yorulduk. Yorgunluğumuzu anlatacak ifadeleri bulmakta güçlük çekiyoruz.
 
Kadına, kadın haklarına saygı demogojisi yapanların maskeleri düşünce ne kadar hayasız olduklarını görmek ve bunlarla haberlere konu olmaları da Tarsus’umuza asla yakışmayacak bir ayıp olarak kaydedilmiştir. Elbet çok yakında bu ikiyüzlü duruş şekli ilk fırsatta yerle yeksan olacaktır.
 
Toplumun örnek şahsiyeti, kanaat önderi olması gerekenler Tarsus’un her bir ferdi için kutsal sayılan aile yapısına verdikleri zararla tarihteki  yerlerini “ibretlik” olarak alacaklardır.
Ayrıca bütün bu mevcudiyetle beraber manevi konulara kurumsal müfettişlikle çözüm yolu aranması, liyakat esaslarını hiçe sayarak ahlaki değerlerden yoksun kimselerin görevde olmasının ilanıdır. Olması gereken herkesçe malumdur ki işini hakkıyla yerine getirenlerin müfettişinin yine kendi vicdanları olması ve kamusal yaptırıma ihtiyaç duymamasıdır.
 
Tarsus’ta yaşayan, Tarsus’ta iş yapan, yuva kuran, çocuk yetiştiren ve gelecek güzel günlerin, geleceği güzelleştirmenin derdinde olan hemşehrilerimizin unutmadığı unutamayacağı Özgecan hadisesinin ardından şehrimizin yeniden bir kadın istismariyla hem de temsil makamlarının en üst düzeyindeki kişiler tarafından isminin karalanması, isminin yıpratılması şehrimiz için ayrı bir utanç kaynağıdır.
Ancak her zaman her türlü zorluktan hakkıyla çıkmayı başaran güzel Tarsus’umuz yarınlarda; başarı ile refah düzeyi ile doğa güzellikleri ile örnek şehir profili ile anılacağına yönelik inancımız tamdır. Gelecek için ümitvarız.” ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.