Tarsus'ta MHP'li Meclis Üyeleri Neden Suspus?

Tarsus'ta MHP'li Meclis Üyeleri Neden Suspus?

Tarsus’ta son günlerde yerelde MHP’nin özellikle Tarsus’ta kimyası mı değişiyor sorusu sıkça sorulmaya başlandı.

MHP’ye gönül vermiş ve dava peşinde koşan birçok kesim özellikle Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin meclis kürsüsünden yaptığı konuşmaları büyük bir heyecanla dinlediklerini belirtirken aynı performansı Tarsus’taki yöneticilerden ve meclis üyelerinden göremediklerini ifade etmekteler.
Devlet Bahçeli’nin her konuda büyük duyarlılık gösterdiğinin altını çizen ülkücü camia “bu durum Tarsus’ta yok. Yerelde özellikle susan yöneticiler dikkatimizden kaçmıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi meclisinde adeta kartal kesilen değerli yöneticimiz Mahmut Tat’ın neden Tarsus meclisinde konuşmadığına bir anlam veremiyoruz. Oysa çok tecrübeli olan Mahmut Tat’ın Tarsus meclisinde yaşanan birçok konuda düşüncelerinin olduğundan eminiz. Ama her nedense susmayı tercih ediyor. Acaba birileri Mahmut Tat’ın konuşmasından rahatsızlık mı duyuyor?
Diğer yandan hem partinin İlçe Başkanı hem de meclis üyesi olan Mehmet Çelik’in yereldeki hiçbir olaya müdahil olmamasına bir anlam veremiyoruz. Son olarak Tarsus Belediye Meclisinde yaşanan ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ziya Körüklü’nün Tarsus Belediye Başkanı tarafından direk hedef gösterilmesine dahi ses çıkarmaması ve tepkisiz kalınması akıllarımıza çeşitli soruları da getirmektedir.
Acaba Mehmet Çelik’in Tarsus Belediye Başkanına bir diyet borcu mu var?
Bu suskunluğun sebebi yakınlarının belediyede çalışması mıdır?
Haluk Bozdoğan’ın her meclis üyesine bir işçi kontenjanı verdiği bilinirken Mehmet Çelik’in bu kontenjanı kim için kullandığını da merak ediyoruz.
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Ankara’da verdiği mücadelenin onda biri Tarsus’ta yok.
Bundan ötürü üzüntü duyuyoruz. Yöneticilerin ve meclis üyelerinin biran önce kendine gelmesini ve MHP’nin Tarsus’ta yapması gerekenleri yerinde ve zamanında yapmasını istiyoruz.” İfadelerini kullanmaktalar.
 

Etiketler:


Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 0 3246133499
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: P.K: 75 TARSUS

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.