Ali Boltaç’a Adaylık Hayırlı Olsun


Cemal DOLAŞMAZ
Hafta sonu yapılan CHP kurultayından değişim çıktı ve genel başkanlığa Özgür Özel seçildi.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan koltuğu devralan Özgür Özel’in CHP içerisinde birçok değişikliğe gideceği su götürmez bir gerçek.
Bu değişimin elbette bir gerçeği Tarsus’ta da yaşanacaktır.
Özellikle Özgür Özel’i Tarsus noktasında yakından takip eden ve destek konusunda açık olan isimlerin bir yerlere gelmesi gayet doğal olsa gerek.
Önümüzdeki yerel seçimler için Tarsus’u karış karış gezen ve yaptığı gezilerde CHP kurultayından öncesi de değişim havasını estiren ve Özgür Özel noktasında samimiyetini ortaya koyan Ali Boltaç’ın adaylık konusunda şansı o kadar yüksek ki şimdiden hayırlı olsun desem yeridir.
Gençliğinin vermiş olduğu heyecan ve bu heyecanın yanında CHP’ye gönül vermiş tecrübeli isimlerden aldığı güçle CHP’nde yaşlısıyla genciyle bütünleşme becerisini kısa sürede yakalayan Ali Boltaç’ın bu saatten sonra Tarsus’ta CHP içerisinde bir rakibinin olacağını düşünmüyorum.
Bugüne kadar parti içerisinde kavga etmeden, CHP’ndeki rakiplerinden kimseye sataşmadan sadece yapacaklarına odaklanmış bir aday profili çizen Boltaç’ın adaylığının kesinleşmesi durumunda Tarsus CHP’ne hızlı bir ivme kazandıracaktır.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in aday belirleme noktasında aslında yukarıda sıraladığım noktalara dikkat edeceğine inanıyorum.
Bu sebepten dolayı nokta atışı şimdiden bellidir.
Hayırlı olsun Ali Boltaç
 

Yazarın Tüm Yazıları »

Tarsus'tan Gelişmeler Burada

Tel: 05320522792 - 05339699696
E-Posta: cemaldolasmaz@hotmail.com
Adres: Eski Ömerli mh. 1304 sk 32/A Tarsus

Copyright © tarsusmerhabagazetesi.com | Sitemizdeki tüm içeriklerin aktif link olmaksızın alınması yasaktır.

.